Wtorek dzień pizzy

W każdy wtorek przez cały dzień celebrujemy dzień pizzy. W tym dniu przy zakupie pizzy drugą dowolną pizzę otrzymasz za 1/2 ceny. Natomiast coca cola 250 ml + trzy sosy są w cenie 9,99 zł

Polecamy również włoski orzeźwiający drink Aperol Spritz na bazie prosecco przypominający nam nasze podróże po słonecznej Italii. W tym wyjątkowym dniu kupujemy dwa drinki Aperol Spritz w cenie jednego !!!

Pizza – potrawa kuchni włoskiej, obecnie szeroko rozpowszechniona na całym świecie. Pizzę podaje się na gorąco, lecz popularne jest jedzenie jej również na zimno

Do każdej pizzy polecamy również włoskie wina. Aromatyczne bukiety suszonych owoców wina czerwone wytrawne w cenie 4 zł za kieliszek.

Kawa czarna, herbata lub sok pomarańczowy w cenie 1 zł do godz 13.00 do każdego zamówionego dania.

Pizza neapolitańska to typowe danie Neapolu! Cienka i miękka okrągła pizza na bazie wody, mąki, drożdży z klasycznym wysokim i wypieczonym rantem. Oficjalnie uznana w 2010 roku za tradycyjną specjalność gwarantowaną przez Unię Europejską, a w 2017 roku przez UNESCO jako niematerialne dziedzictwo ludzkości! Krótko mówiąc, prawdziwa instytucja, która narodziła się około 1720 roku, kiedy pojawiły się pierwsze krążki makaronu przyprawionego pomidorem, ale dopiero w 1889 roku narodziła się najsłynniejsza z pizzy neapolitańskiej!

Pizza Margherita z pomidorem, mozzarellą, świeżą bazylią, oliwą extra virgin i solą! Dzieło szefa kuchni Raffaele Esposito na cześć królowej Włoch Margherity Sabaudzkiej, tworząc pikantne danie w tych samych kolorach co włoska flaga!