Kuchnia amerykańska

Kuchnia amerykańska. Powiedzenie że w naszym bistro robimy najlepsze burgery na świecie, to walka ze słowami. Ale to dla nas to wielkie wyróżnienie! Wszystkie nasze burgery tworzymy od podstaw z czystej, całkowicie najlepszej gatunkowo wołowiny, a następnie dodajemy do nich świeże warzywa, sery, sosy naszej produkcji i wszelkie dodatki, które chcesz, aby Twój burger był idealny. To przepyszne, grillowane 200 g burgery wielkości ponad 13 cm na prawdziwy głód.

Nasz burger to grillowana duża 200 g porcja mielonej kilkakrotnie wołowiny załadowana do wypiekanej u nas idealnej bułki maślanej z różnymi dodatkami
Czy hamburgery są niezdrowe. Nie musisz wykluczać ich całkowicie z Twojej diety gdy próbujesz dobrze zjeść. W rzeczywistości, gdy burger zostanie włączony do zdrowej, zróżnicowanej diety, badania pokazują, że czerwone mięso może być doskonałym źródłem wysokiej jakości białka i niezbędnych składników odżywczych, takich jak żelazo, cynk i witamina B12.

Hamburgery są sprzedawane w restauracjach typu fast-food oraz restauracjach specjalistycznych i ekskluzywnych (gdzie hamburgery mogą być sprzedawane za kilka razy większą cene niż burger w fast-food, ale mogą być jedną z tańszych opcji w menu). Istnieje wiele międzynarodowych i regionalnych odmian hamburgera.