Śniadania

Bob Cafe / Śniadania

Dbamy o to, aby serwowane codzienne w naszej restauracji śniadania były nie tylko smaczne i pożywne, ale także obfite i urozmaicone. Każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie.
Proponujemy świeże, pachnące pieczywo, jajka pod różnymi postaciami, kilka rodzajów serów (w tym białe, żółte, wędzone oraz pleśniowe), a także szeroki wybór kiełbas i szynek, opiekane ziemniaczki i pieczone warzywa. Nasz Szef Kuchni, przyrządza na bieżąco jajecznice ze świeżych jajek, sycące jajka na bekonie, jak i delikatne jajka po benedyktyńsku, shakshuke oraz omlety (na słodko i na ostro), kiełbaski wieprzowe, wołowo- wieprzowe gotowane na ciepło i pieczone z grilla. W naszej ofercie znajdziecie też przygotowane specjalnie na śniadania bajgle, pizze i burrita oraz hamburgery.
Nie brakuje także dań na słodko – tosty, naleśniki, gofry, grzanki, konfitury, miód a także jogurty owocowe i naturalne oraz pieczone przez nas domowe ciasta. Do tego proponujemy filiżankę aromatycznej kawy czarnej, herbaty lub szklankę soku pomarańczowego za 1 zł codziennie do godziny 13.00.
Pamiętamy także o wegetarianach i osobach z alergiami pokarmowymi. Dla nich także staramy się przygotować ofertę posiłków, które nie tylko trafią w ich gusta smakowe, ale zapewnią bogaty wybór dań, z których mogą skomponować pełnowartościowy zestaw śniadaniowy.
Śniadanie serwujemy od godz. 10.00 do 13.00. Na naszych Gości czekają potrawy na ciepło jak i na zimno.

Date

29 grudnia 2020

Category

Śniadania